kurtka na motocykl
Motoryzacja

Ubrania na motocykl

Każdy motocyklista rozpoczynający jazdę na motorze poza kupnem nowego motocykla powinien również wyposażyć się w niezbędną odzież, która jest niezwykle ważna.  Należy również pamiętać o tym, aby odzieży nie kupować bezmyślnie, przypadkowo i bez żadnej wiedzy ponieważ każdy rodzaj motocykla wiąże się z innym strojem i nie jest to związane z modą czy wyglądem, ale przede wszystkim z komfortem i bezpieczeństwem. Kurtka motocyklowa jest niezwykle ważnym elementem garderoby motocyklisty i warto w nią zainwestować, aby jazda sprawiała przyjemność i była bezpieczna

Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta.

Co powinien mieć każdy motocyklista

Oczywiście najważniejszy dla każdego motocyklisty jest kask to on zapewnia największe bezpieczeństwo i co więcej jest obowiązkiem wynikającym z przepisów. Warto zatem zainwestować w kaski dobrych marek posiadające wszelkiego rodzaju atesty i wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów jak np. kask Klim czy kask krios. Na kasku jednak nie należy zaprzestawać każdy motocyklista szczególnie ten początkujący powinien mieć na sobie kompletne ubranie dopasowane do rodzaju jazdy, ale również do swojej sylwetki. Dobrze dopasowany rozmiar kasku oraz kombinezonu bądź kurtki zapewnia zarówno komfort jak i bezpieczeństwo podczas jazdy. Za duża odzież może przesunąć się na naszym ciele podczas upadku i wówczas, nie ochroni na tak jak powinna.

Większość motocyklistów jeździ głównie po mieście bądź na krótkich dystansach, wybierając strój na motor do takiej jazdy mamy wiele możliwości i rozwiązań. Możemy się wówczas zdecydować zarówno na strój tekstylny jak i skórzany, jeden i drugi zapewni nam komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Kurtka na motor podczas upału powinna być przewiewna, natomiast na wypadek zmiany pogody bądź jazdy pod koniec sezonu powinna również chronić przed zimnem i wiatrem.  Do jazdy po mieście bardzo często decydujemy się również na strój wyglądający jak codzienny outfit ponieważ chcąc załatwić coś w mieście, pójść na zakupy czy na spacer z pewnością taki strój bardzo nam to ułatwi. Do wyboru mamy spodnie z dżinsy z ochraniaczami, które wygadają jak tradycyjne spodnie, ale zapewniają nam duże bezpieczeństwo.

Więcej informacji: https://bajansklep.com.pl/jak-dobrac-spodnie-na-motor/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *