architekt Suwałki
Dom i ogród

Sypialna w stylu marynarskim

Północ Polski kojarzy się z morskim klimatem. Również na Podlasiu czuć naturalny klimat wód oraz lasów. Wiele inspiracji z natury można znaleźć we wnętrzach. O tym, jak czerpać z przyrody i jak przenosić jej elementy do mieszkania wiedzą doskonale profesjonaliści.

Elementy natury we wnętrzach to świetny sposób na motyw przewodni w dekorowaniu wnętrz, zwłaszcza na Podlasiu. I wie o tym każdy architekt. Białystok i inne miasta w tym województwie mogą korzystać z wielu ciekawych motywów. Jednym z nich jest wprowadzenie klimatu morskiego do tego wypełnionego magią terenu.

Czym charakteryzuje się styl marynarski?

Styl marynarski nawiązuje silnie do morza i klimatu letniego. Kto zakocha się w takim wnętrzu? Na pewno osoby, które na pytanie o plany wakacyjne zawsze odpowiadają morze. Styl ten kojarzy się ze strojem marynarza, ponieważ pełno w nim przeplatających się białych i błękitnych barw. Do tego w takim wnętrzu nie może zabraknąć poziomych pasków, które nadają uroku. Sypialnia w takim stylu to jasne wnętrze, w którym znajdziesz kilka błękitnych elementów. Bardzo fajnie wyglądają zasłony w kolorze morza. Warto postawić również na dodatki takie jak poduszki, zdjęcia oraz dywanik. Jeśli chodzi o ten ostatni, to można zdecydować się na biało-niebieski w poziome paski. Pamiętaj również o tym, aby zostawić tam kilka muszelek. Mieszkanie w tym stylu pomorze urządzić Ci architekt. Suwałki, jak i całe Podlasie ma dostęp do świetnych specjalistów, którzy zaczarują najbardziej wymagające wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *