odżywka dla brwi
Lifestyle

Masz rzęsy dalekie od ideału? Sprawdź, co może być przyczyną i co możesz z tym zrobić!

Istnieją dwa rodzaje rzęs, które można odziedziczyć – długie lub krótkie. Długie rzęsy są cechą dominującą, więc jeśli jeden z rodziców ma długie rzęsy, a drugi ma krótkie, istnieje większe prawdopodobieństwo, że odziedziczysz długie rzęsy.

Jeśli jednak odziedziczymy dwa geny recesywne odpowiedzialne za krótsze rzęsy od jednego z rodziców lub obojga, pozostawi to nam cieńsze, krótkie rzęsy. Wtedy prędzej czy później zaczniesz rozglądać się za Revitabrow Advanced bądź innym typem odżywki do rzęs – by poprawić ich wygląd.

Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta.

Wygląd rzęs – czy rasa ludzka ma znaczenie?

Wykazano znaczną różnicę w morfologii i charakterystyce wzrostu rzęs wśród kobiet rasy kaukaskiej i azjatyckiej (szczególnie koreańskiej). Azjaci mają zwykle mniej rzęs niż przedstawiciele rasy kaukaskiej, ale rzęsy azjatyckie są grubsze.

Co więcej, rzęsy azjatyckie są również bardziej proste z dystalnymi końcami skierowanymi w dół, podczas gdy rzęsy rasy kaukaskiej są częściej ostro zakrzywione z dystalnymi końcami skierowanymi w górę.

Makijaż a kondycja rzęs

Inwazyjne szorowanie i pocieranie twarzy podczas demakijażu może jednocześnie łatwo uszkodzić rzęsy. Rzęsy to bardzo cienkie włoski, które można łatwo wyrwać z mieszków włosowych, jeśli zostaną potraktowane w ten sposób.

Warto również wiedzieć, że tusz działa usztywniająco na rzęsy – jeśli przyłożysz je do poduszki podczas snu, rzęsy mogą się połamać, ponieważ są już łamliwe od samej aplikacji tuszu. Jeśli do tej pory nie przywiązywałaś do tego wagi w wystarczający sposób, jest spora szansa, iż Revitalash odżywka do rzęs jest Ci potrzebna jak najszybciej, aby poprawić ich kondycję bez zwłoki.

Więcej informacji: https://bestvideos.pl/witaminy-w-odzywkach-czy-naprawde-pomoga-w-poprawie-wygladu-rzes/

Jednak jednym z najgorszych błędów jest podkręcanie rzęs na zalotce już po nałożeniu tuszu do rzęs! Owszem, tak samo jak Revitalash Advanced test pokazuje, że świetnie odżywia włoski, tak samo podkręcanie rzęs sprawia, że rzęsy natychmiast wydają się dłuższe. Jednak, jeśli użyjesz zalotki już po nałożeniu tuszu do rzęs, Twoje sztywne, łamliwe rzęsy mogą zostać uszkodzone i połamane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *