Dla żeglarza

Szukasz jachtu?

Nie masz jachtu ale bardzo chciałbyś mieć, bo dzięki niemu mógłbyś wziąć udział w zawodach? Nic prostszego.

Hotel

Sopot jest miastem w w Polsce z jednym z największych zagęszczeniem hoteli. Tak więc nie będzie żadnego problemu ze znalezieniem sobie miejsca pobytu. Zawsze możesz zatrzymać się w którymś z hoteli przy plaży. Polecamy Sheraton lub Grand Hotel. Są największe i najciekawsze. Ale równie dobrze możesz spać gdziekolwiek, nawet w naszym klubie żeglarskim. Naprawdę nie będzie żadnego problemu z przenocowaniem.

Transport z lotniska

Transport a lotniska w Gdańsku do Sopotu jest bardzo prosty. Możesz pojechać kolejką SKM, która dojeżdża aż pod samo lotnisko prosto do Sopotu. Kolejnym łatwym sposobem jest podjechanie autobusem komunikacji miejskiej go Gdańska, a następnie do Sopotu. Ale najprościej po prostu wziąć taksówkę. Przejazd taksówką z lotniska do Sopotu to wydatek kilkudziesięciu złotych. Ale opłaca się bo i tak płacisz za hotel także dlaczego nie wydać parę złotych na komfortowy przejazd pod sam hotel?

Autostrady

Polskie autostrady korzystają z systemu viaTOLL. System ten jest wymagany dla wszystkich samochodów o masie przekraczającej 3,5 tony i ogólnie wszystkiego co nie jest samochodem osobowym lub motocyklem. Obejmuje on także busy (niezależnie od ich masy), samochody ciężarowe, ciągniki, samochody z przyczepą o masie przekraczającej 3,5 tony, minibusy z miejscami dla 9 lub więcej osób, które przekraczają masę 3,5 tony.